Pazartesi, Ocak 08, 2007

Güney Doğu Anadolu Ve Şam

Geçen seneydi sanırım, eşimin ablası, doğu anadolu ve Şam gezisi turlarına katılmışlardı. Çektiği fotoğraflardan bazılarını yayınlamak istedim izni ile tabi.....Ben doğunun bu kadar yeşilliği olacağını düşünmezdim, bi gün görmekte nasip olur inşallah.Alttaki dalların arasından nehir resmine bayıldım...Ne kadar düz bi yer burası böyle, Rize'li biri için bu çok değişik bi durum :)Annemi böyle düz ovalar tutar. Araba tutmuş gibi, resimleri görünce aklıma geldide yazayım dedim :)Kızıl ötesi ...Balıklı göl....Resimleri çeken Nuran hanıma teşekkür ediyor Allah tekrarını nasip etsin diyorum...

Devam edecek...

5 yorum:

calikusu dedi ki...

Resimler çok güzel. Bende şaşırdım bira yeşilliklere. Ama akarsu havzalarında bu normaldir. Kimbilir belkide harran ovası dır he ne dersin. Çorak resimlere bakınca içim cız etti. Birgün buralarda öyle mi olacak diye. Küreselleşme falan derken baksana yazdan kalma günler yaşıyoruz. Demek anneni düzlükler tutuyo beni de deni tutar. Çarşaf gibi bile olsa. İşin garibi de vapurdayken falan değil kıyıda tutar. Ve korkutur. Her an koca bir tsunami üstüme gelecekmiş gibi.
Neyse canım resimlere bayıldım. Umarım ben de birgün eşimi ikna etmeyi başarır ve Anadolu da turlayabilirim. Beyimiz denizsiz yere gitmeyi hiç gitmemekten sayıyoda o bakımdan.
Yeni resimleri bekliyorum. Öptüm seni.

kayhanovic dedi ki...

resmler cok güzel ama yeşilk konusaunda tabiki de karadenizin eline kimse su dökemez
su kızıl hava ile balıklı göl fotoları güzelmiş

Adsız dedi ki...

slm siteni çok beğendim aslında iğne oyası örneği için girmiştim çok ilginçtirki iğne oyası yapmayı da bilmem fotoğraflar süper... sağlıcakla kal:)

ReNgArEnK ( Nazlı ) dedi ki...

Anonim. Sitemde iğne oyası ile ilgili tarifte var. bi ara o tarifi güncelleyeyim. yapım aşamaları bölümümde...

sitemi beğenmene sevindim tekrar beklerim...

İkisi Bir Arada dedi ki...

edersin tabi nuran hanıma teşekürünü. oh vala ekmek elden su gölden ... o fotoğrafları sen çekseydin yaaaaaa.tabi gitmedin orası da var.
a. sena