Cuma, Eylül 21, 2007

Ha Bunun İçine Funduk Var Da!


Finduk topladım da hayatımda ilk kez. Resimlerle anlatıp paylaşmak istadim...Burası annemle babamın gözde mekanı, beykoz malikanesinden bir manzara...Tanıştırayım, kötülere göz açtırmayan ve iyilerin hep yanında olan son kovboy BEYKOZLU RED KİD :))))

Bi sorun var galiba !!!?Sanırım kendide farkında...Resimden çıkarttığım mana; bu türk usulü RED KİD göbeksiz olmaz, beni böyle idare edin bakışı...Yayımlamadan edemeyeceğim bi resim. Hangi şartta olursa olsun teknolociden ödün vermeyen kardeş Esin. Oda beykozlu...Neyse konumuza dönelim. Ağustos başlarıydı anneme yardım etmek için beykoza fındık toplamaya gittim. Karadenizliyim ama hiç bilmem toplamasını. Kesin bi usulü vardır ya ben meyve toplar gibi topladım. Gerçi yanlız değildik, fındık uzmanı Giresun'lu yengem ve onlardan göre göre epeyce bi tecrube edinen dayım var bize ek olarak.Dayım Yener Kızılkaya, kendisine ben fındık canavarı diyorum herkesten önce hazırlandı ve bahçeye indi. Maşallah arı gibi, yengemden bile hızlı topluyor yani...Ta ta ta taaaaa!!! Bende hazırım. Aman Allah'ım bu ben olamam. Tüm karizma, imac, moda hepsi gitti. Napiim takım elbise ile toplanmazya bu fındık. Ama accaip şıkım görmeyin :)))

Hasılı, fındıkları topladık serdik kurusun diye. İşte bu kadardı fındık maceram. Yaa nasip seneye..

5 yorum:

Adsız dedi ki...

slm millet ben havva(karga olan).bizimkilerin beykoz maceraları anlatmakla bitmez aslında.bu arda o güzel ahırdan bozma evimizi çekipte yayınlamadıgın için seni esefle kınıyorum abla:)))bu arada senin karizman zaten hiç yoktu:)) babamın o göbekli red kit halide pek karizmatik doğrusu:DD

Serra dedi ki...

ben tam boy foto istiyorum, bu yarim kayip karizma olmus. :)

Adsız dedi ki...

ıyyyyy kıyafete bakk ben yine karizmayin yaa napiimmEsiinnn

Ayça Kızılkaya dedi ki...

Nasıl büyük bir keyifle, koltuğumda kaykılmış bir biçimde oturup, güzellikleri yudumlarken, hayal aleminde gezerken bir isim görüp gerçek hayata döndüm. Benim soyadım da Kızılkaya:) Aman dedim, akrabalarımı buldum:) Her ne kadar imkansız olsa da benim sanal akrabalarıma sevgi ve saygılarımı iletin lütfen:)

www.aycakizilkaya.com

örgücan dedi ki...

yine sayenizde bir karadenize gidip geldim,özledim doğrusu,bu resimler alışık geldi tabiki ,paylaşımınız için teşekkürler